444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

MİNİK ÖĞRENCİLERE HEDİYE

01 Aralık 2021
MİNİK ÖĞRENCİLERE HEDİYE

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, ilçemiz genelindeki ilkokullara ziyaret gerçekleştirerek öğrenciler için hazırlattığı akıllı kalem ve maskeleri dağıtmaya devam ediyor.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, okul ziyaretlerine devam ediyor. Okul idaresi ve öğretmenlerimizin taleplerini dinleyerek keyifli sohbetler gerçekleştiren Belediye Başkanımız Fatih Üçok, öğrencilerimiz için özel hatırlattığı kalem ve maskelerin de dağıtımını gerçekleştiriyor.

Suluova’da çocukların en iyi ve kaliteli eğitimi almaları için seferber olduklarını belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Eğitim anlamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzle koordineli bir şekilde çalışarak okullarımızın fiziki yapısını iyileştiriyor, araç gereç ihtiyaçlarına peyzaj gibi çevre düzenlemelerine kadar ilçemizde tüm okullarımıza her yıl olduğu gibi bu yılda destek vermeye devam ediyoruz. Ülkemizin geleceğini şekillendirecek çocuklarımız için ilçemizde eğitime desteklerimiz artarak devam edecek. Rengarenk hiç bitmeyen akıllı kalemlerimiz, akıllı mekanizması ile miniklerimizi yazı yazarken yormayacak özelliğe sahip. Bundan dolayı bizler de çocuklarımızın ilk harflerini bu kalemlerle yazsınlar istedik, kalemlerimizi ilkokul öğrencilerimize dağıtmaya başladık, çocuklarımıza ömür boyu başarılar diliyorum.” dedi.

Hediye dolayısıyla mutluluk duyan öğrenciler, Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a teşekkür ettiler.