444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mimarlık Fakültesi öğrencilerinden ziyaret

Mimarlık Fakültesi öğrencilerinden ziyaret

Amasya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü 2. sınıf öğrencileri, öğretim üyesi Doç. Dr. Aslı Altanlar, Öğretim Görevlileri Ayşe Alkan Yeşilyurt, Atıf Emre Bayındır, Araştırma Görevlisi Zeynep Özdemir eşliğinde Suluova Belediye Başkanımız Fatih Üçok’u ziyaret etti.

Başkanımız Fatih Üçok, ziyarette yaptığı konuşmada, ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Suluova’nın tarım şehri, ekonomi, yer üstü ve yer altı zenginlikleriyle Amasya’nın en güzide ilçesi olduğunu aktaran Başkanımız Fatih Üçok, şunları kaydetti:

“Suluova ilçemiz, gerek devlet yatırımları gerekse yer altı ve yer üstü zenginlikleri ile diğer kentlere de her zaman örnek teşkil etmiştir. Amasya Üniversitemizin değerli öğrencilerinin Suluova’mıza gelip buradaki şehircilik anlayışını incelemeleri, derslerine konu etmeleri bizleri mutlu etmiştir.”

Başkanımız Fatih Üçok, geleceğin şehir planlamacılarına, bölgenin fiziki, kültürel ve ekonomik durumu hakkında bilgi vererek öğrencilerin çalışmalar hakkındaki sorularını cevaplandırdı.

Suluova’ya geldikleri için çok mutlu olduklarını belirten öğrenciler, Başkanımız Fatih Üçok’a misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederek ilçeden ayrıldılar.