444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

MİLLİ MAÇ İÇİN SULUOVA TEK YÜREK

03 Temmuz 2024
MİLLİ MAÇ İÇİN SULUOVA TEK YÜREK

A Milli Futbol Takımı’mızın, Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) son 16 turunda Avusturya ile oynadığı maçı Vatandaşlarımız, Belediyemizin Demokrasi Meydanına kurduğu dev ekranda coşkuyla izledi.

Belediyemiz, EURO 2024 son 16 turunda Türkiye‘nin Avusturya ile oynadığı maç için dev bir ekran kurdu. Maç öncesinde vatandaşlarımız, milli takım formalarını giyip sandalyelerini alarak Demokrasi Meydanı’mıza akın etti.

İlk dakikada Merih Demiral’ın golüyle vatandaşlar, sevince boğuldu. Almanya’nın ev sahipliği yaptığı EURO 2024‘te A Milli Futbol Takımı’nın maçları büyük heyecana sahne oluyor. Son 16 turunda Avusturya ile karşı karşıya gelen A Milli Futbol Takımı’nın maçı için Belediyemiz dev bir ekran kurdu. Belediye Başkanımız Rıfat Uzun, Meclis Üyelerimiz ve Futbolsever Hemşehrilerimiz ile birlikte daha önceki maçlarda olduğu gibi milli takım için yeniden Demokrasi Meydanı’mızda tek yürek oldu. Kırmızı-beyaz formalar ile alanı dolduran ve bayrakları dalgalandıran vatandaşlarımız, tezahüratlar eşliğinde coşkulu bir şekilde milli maçı takip etti. Ayrıca, karşılaşma sırasında vatandaşlara Belediyemiz tarafından çay ve patlamış mısır ikramı da yapıldı.