444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

MİLLET CADDESİNDE ASFALT TAMAMLANDI

17 Haziran 2022
MİLLET CADDESİNDE ASFALT TAMAMLANDI

İlçemize yakışır güzellikteki Adnan Menderes Millet Bahçesi & Bilgi Evi (Millet Kıraathanesi) ile Emek Caddesini Atatürk Bulvarına bağlamak için yeni açtığımız Millet Caddesinde asfalt çalışmaları tamamlanarak trafiğe açıldı.

Altyapı ve üstyapıda yaptığı örnek çalışmalarla şehri baştan aşağı değiştirmeye devam eden Belediyemiz, ilçemizin her noktasında cadde ve sokaklarımızda çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Belediyemiz, Hemşehrilerimize konforlu ve kolay ulaşım sunmak amacıyla Millet Caddesinde asfalt çalışmalarını tamamlayarak hemşehrilerimizin kullanımına açtı.

Suluova’nız için çalışmaların devam ettiğini ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok; ” Suluova’mızın çehresini değiştirecek, Millet Kıraathanesi & Bilgi Evini çarşı merkezine bağlayacak olan Millet Caddemizde çalışmalarımızı tamamladık. Burayla birlikte ilçemize yeni bir ticari alan oluşturuyoruz. Şimdiden yolumuzun ve oluşturduğumuz ticari alanın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Burada emek veren, alın teri döken çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tek gündemimiz Suluova’mıza hizmet etmek. dedi.”