444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

LGS ÖNCESİ OKULLAR STERİL EDİLDİ

19 Haziran 2020
LGS ÖNCESİ OKULLAR STERİL EDİLDİ

İlçemizde sınav öncesi okullar dezenfekte edildi. Belediyemiz yarın yapılacak olan Liselere Giriş Sınavı (LGS) öncesi sınavların yapılacağı 16 okul ve 73 salonu dezenfekte ilacı ile steril hale getirdi.

Belediyemiz koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında salgının başladığı günden bu yana titizlikle gerçekleştirdiği dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor. Bu hafta sonu gerçekleştirilecek Liselere Geçiş Sınavı (LGS) öncesinde de sınavın yapılacağı okullarda dezenfekte çalışması başlatıldı. ilçemizde 16 okul ve 73 sınav salonu, koridorlar ve tuvaletler ekiplerimizce dezenfekte edildi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Liselere Geçiş Sınavına girecek öğrencilere başarılar dileyerek, “Hafta sonu geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz eğitim kademelerini yükseltecek önemli bir sınava girecek. Ülke olarak önemli günlerden geçtiğimiz bu günlerde öğrencilerimizin sağlığı bizler için çok değerli. Biz de Suluova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizle hafta sonu sınava girecek öğrencilerimizin okullarında dezenfekte ve çevre temizliği yaparak okullarımızı steril hale getirdik. Sınava girecek öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.