444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

‘kurban’ öncesi koordinasyon toplantısı

14 Temmuz 2021
‘kurban’ öncesi koordinasyon toplantısı
Suluova Belediye Başkanımız Fatih Üçok, yaklaşan 15 Temmuz Etkinlikleri ile Kurban Bayramı öncesi alınacak tedbirleri görüşmek üzere birim müdürleri ile koordinasyon toplantısı yaptı.
 
Belediye Başkanı Fatih Üçok, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile bir araya geldi. Çalışmalar hakkında detaylı bilgi alan Başkanımız Fatih Üçok, Belediyecilik hizmetlerinin vatandaşa kaliteli şekilde ulaştırılması, çözüm odaklı belediyecilik anlayışının devam ettirilmesi ve belediye çalışanlarının veriminin daha da arttırılması hakkında birim müdürleri ile istişare etti.
 
Kurban Bayramı’nın yaklaşması dolayısıyla öncelikli olarak toplandıklarının altını çizen Başkanımız Fatih Üçok, “Allah, hemşehrilerlerimize, milletimize, huzurlu bir bayram geçirmeyi nasip etsin. Bizler 7/24 vatandaşımıza hizmet vermek için, şehrimizin güvenliğini, huzurunu korumak için ve halkın sağlığını, esenliğini korumak için bir araya geldik” diye konuştu.
 
Başkanımız Fatih Üçok, burada alınacak kararları titizlikle takip edeceklerini belirterek, “Hemşehrilerimize huzurlu bir bayram geçirmeleri için elimizden geleni yapacağız. “ifadelerini kullandı.