444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

KREŞ EĞİTİM İÇİN HAZIRLANIYOR

02 Şubat 2023
KREŞ EĞİTİM İÇİN HAZIRLANIYOR

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Belediyemize ait Minik Kalpler Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin açılış hazırlıklarını yerinde inceledi.

Sosyal belediyecilik anlamında önemli hizmetlerden biri olan Minik Kalpler Kreş ve Gündüz Bakımevi yeni eğitim-öğretim dönemi için hazırlanıyor.

Sağlam bir eğitim hayatının temelleri okul öncesi eğitimle atılır.” diyen Başkanımız Fatih Üçok; “Bu yüzden okul öncesi eğitimi herkes için ulaşılabilir kılmak, çocuklarımızın eğitim hayatlarına sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı olmak adına pandemi nedeniyle ara verdiğimiz Belediyemiz ait Kreş ve Gündüz Bakımevimizi tekrar hizmete açıyoruz. Çalışan ebeveynlerin çocuklarını gönül rahatlığıyla emanet edebilecekleri kreşte, çocuklar yaşıtlarıyla keyifli vakit geçirebilecekler. Çocuklarımızın bilişsel, fiziksel ve sosyal gelişimini destekleyeceğimiz kreşimizde, çocuklarımızın yüzündeki tebessümü daima koruyacak, her adımda birlikte yürüyeceğiz.06 Şubat 2023 tarihi itibariyle öğrenci kaydı yapıp eğitim-öğretime başlıyoruz. ilçemize hayırlı olsun.” dedi.