444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

KOLPA KONSERİNE BÜYÜK İLGİ

KOLPA KONSERİNE BÜYÜK İLGİ

Belediyesi tarafından düzenlenen 1 Eylül Kültür ve Sanat Festivali etkinliklerinin son gününde Kolpa konseri büyük ilgi gördü. 15 Temmuz Demokrasi Meydanımızı dolduran binlerce kişi ünlü sanatçının sevilen şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşadı.

1 Eylül Kültür ve Sanat Festivali etkinliklerimiz kapsamında düzenlenen konser serisinin son gecesinde sahne alan Kolpa grubuna hemşehrilerimiz yoğun ilgi gösterdi. Binlerce kişi konserin başlamasına saatler kala Demokrasi Meydanımızı doldurdu.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Kolpa Grubu ‘Gurur Benim Neyime’, ‘Ölünmüyor Mutsuzluktan’, ‘Kafam Senden Bile Güzel’, ‘Böyle Ayrılık Olmaz’, ‘Beni Aşka İnandır’ gibi şarkılarını hayranları ile birlikte seslendirdi.

Suluova’da olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Kolpa Grubu, gösterdikleri ilgiden dolayı hayranlarına teşekkür etti.

1 Eylül Kültür ve Sanat Festivali etkinliklerimizin kapanış programında konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “1 Eylül Şenlikleri kapsamında düzenlediğimiz Kültür ve Sanat Festivali’nin son günündeyiz. 4 gün boyunca Suluova’mızın 65. Kuruluş yıl dönümünü çeşitli etkinlikler ile coşku ve heyecan içerisinde kutladık. Ece Seçkin Konseri, Toplu Sünnet Şöleni ve Tiyatro Gösterisi, Teknofest Gezisi, Yerel Sanatçılarımız Yavuz Kestane ve Murat Türk Konserleri, genç kardeşlerimizin yeteneklerini sergilemesi gibi programlar ile Kolpa Konserini tertip ettik. Nice 65. Yılları Suluova’mız ve Suluova insanı kutlasın diye temenni ediyorum. Bu etkinliklerde emeği geçen çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyor, 4 gün boyunca 15 Temmuz Demokrasi Meydanımızı dolduran hemşehrilerimize ve esnaflarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.