444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

KAZANAN SULUOVA OLSUN

13 Mart 2022
KAZANAN SULUOVA OLSUN

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Ligin 5. Haftasında karşılaşacak olan İlçemizin iki güzide takımı Suluova Belediyespor ve Suluovaspor 2021 takımlarına Bir Eylül Restauratta kahvaltı ikram etti.

Spor ve sporcunun daima yanında olduğunu ifade eden Suluova Belediyespor Fahri Başkanı olan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Ligin 5. Haftasında karşılaşacak olan İlçemizin iki güzide takımı Suluovaspor ile Suluova Belediyespor takımlarına Bir Eylül Restauratta kahvaltı ikram etti. Dostluk ve centilmenlik içerisinde sadece “Suluova’mızın kazanacağı” bir müsabaka olmasını temenni ederek her iki takımada başarılar diledi. Belediye Başkanımız Fatih Üçok ayrıca spor bakanlığına yaptığı ziyarette Suluova ya bir antrenman salonu ile mevcut ilçe semt stadının yenilenme sözünü aldığının müjdesini vererek tüm Suluovalılara ve spor camiasına hayırlı olmasını diledi.

Suluova Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Çolak ile Suluovaspor 2021 Kulüp Başkanı Yaşar Serçe, Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a ikram ve destekleri için teşekkür etti.