444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

KARDEŞ OKULA PARK DESTEĞİ

KARDEŞ OKULA PARK DESTEĞİ

Belediye Başkanımız Fatih Üçok “ Kardeş Okul, Kardeş Kurum” projesi kapsamında yapımı tamamlanarak Mihri Hatun Anaokulu Bahçesine kurulan Çocuk Oyun Parkı’nın açılışını gerçekleştirdi.

Açılış programına Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yanı sıra Suluova Kaymakamı Dr. Vural Karagül, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, Okul Müdür, Öğretmen ve öğrencileri katıldı.

Konuşmalarında Eğitim kurumlarımıza yaptığımız yatırımlara geleceğimize yaptığımız yatırımlar olarak bakıyoruz. Bundan sonra da eğitim camiamızın yanında olmaya devam edeceğiz diyerek başlayan Başkanımız Fatih Üçok, “ Kardeş Okul, Kardeş Kurum” projesi kapsamında Belediye kardeş okulumuz Mihri Hatun Anaokulumuzun bahçesine tartar zeminli çocuk oyun parkımızı kazandırdık. Göreve geldiğimiz gün itibariyle ilk ve orta okullarımıza oyun parkı desteği ve diğer okullarımızın bahçelerine de asfalt desteğinde bulunduk. Geleceğimize yaptığımız bu yatırımlarımız yine ileri ki günlerde artarak devam edecektir. Çocuk Oyun Parkımız Mihri Hatun Ana Okumuza ve öğrencilerimize hayırlı olsun.” Dedi.

Program Belediye Başkanımız Fatih Üçok, İlçe Kaymakamımız Vural Karagül ve beraberlerinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Davu eşliğinde öğrencilere oyuncaklar ve eğitim materyallerinin dağıtılması ile son buldu.