444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

KAPALI SPOR SALONUNUN TEMELİ ATILDI

25 Ekim 2021
KAPALI SPOR SALONUNUN TEMELİ ATILDI

Spor Toto Teşkilatı ile Belediyemiz iş birliğinde İlçemize yapılacak Spor Salonu’nun temeli düzenlenen törenle atıldı.

Kapalı Spor Salonu’nun temel atma töreninde yaptığı konuşmada Belediye Başkanımız Fatih Üçok; mevcut alanda bulunan eski spor salonunun tadilat çalışmalarının yenisinin yapımına oranla aynı maliyette olduğunu söyledi.

Bu nedenle Bakanlığın salonun yeniden yapılmasına onay verdiğini dile getiren Belediye Başkanımız Fatih Üçok, salonun en kısa sürede tamamlanarak gençlerin hizmetine sunulacağını belirtti.

Suluova’yı spor kenti haline getirmek için Gençlik ve Spor Bakanlığı katkıları ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı iş birliğinde çalıştıklarını vurgulayan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, ” Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyonuyla milletimiz için dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar ilçemize ve gençlerimize birçok spor tesisi kazandırdık. Kapalı spor salonumuzun temel atma işlemini gerçekleştirerek hayallerimizdeki Suluova için bir adım daha atmış olduk. 9,5 milyon lira maliyeti olan projemizi en kısa sürede tamamlayarak gençlerimiz ve hemşerilerimizle buluşturacağız. İlçemize kazandırılan spor tesisleri için başta Cumhurbaşkanımız ve Spor Bakanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim. İlçemize hayırlı olsun” dedi