444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZ ‘KADINLARIMIZ’

08 Mart 2018
EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZ ‘KADINLARIMIZ’

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” etkinlikleri kapsamında karanfil dağıttı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle özel sektörde çalışan ve okuma yazma seferberliği kapsamında Toki Çelebi Mehmet İlkokulunda eğitim gören kadınlara karanfil dağıtarak, Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Başkanımız Fatih Üçok ziyareti esnasında bayanlarla tek tek görüşüp sohbet etti.

Şefkatin, fedakârlığın, sevginin simgesi olan kadınlarımız en değerli varlıklarımızdır diyen Belediye Başkanımız Fatih Üçok;” Doğumdan ölüme kadar her anda varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakâr kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. “dedi.

Düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğine, Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a, Eşi Hilal Üçok, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Sarı ve Teşkilatı, Mhp Meclis Üyesi Şengül Çağlar, Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Canan Oral ve Üyeleri ile birlikte Belediyemizin bayan personelleri eşlik etti.