444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İTFAİYE 303 YAŞINDA

29 Eylül 2017
İTFAİYE 303 YAŞINDA

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, İtfaiye Haftası ve İtfaiye Teşkilatının Kuruluşun 303. Yılı münasebetiyle düzenlediğimiz yemek programında itfaiye personelimiz ile bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, ‘İtfaiyeciler Haftası’ münasebetiyle düzenlediğimiz yemek programında itfaiye personelimiz ile bir araya geldi. Düzenlenen programa Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları İzzet Balcı, Adem Cılız, Mahmut Aslan ve İtfaiye personelimiz katıldı.

Büyük bir özveri ve fedakarlıklarla hemşehrilerimizin ve diğer canlıların yardımına koşan itfaiye personelimize teşekkür eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok“ 24 saat hemşehrilerimizin hizmetinde olan İtfaiye personelimiz büyük ve önemli bir görevi yerine getirmektedir. İtfaiye personelimiz, insanımız ve tüm canlıları, başta yangın felaketi olmak üzere, deprem, sel gibi birçok doğal afete karşı koruyup onlara siper olmaktadır. Bununla birlikte itfaiyecilik, birçok riski beraberinde taşıyan bir meslek olup beraberinde büyük sorumluluklar getirmektedir. hemşehrilerimize her anlamda önem veren bir anlayış çerçevesinde Suluova Belediyesi olarak, itfaiye Müdürlüğümüzün gerekli tüm teçhizatla donanmış ve günün teknolojik imkânlarından en üst düzeyde faydalanan bir takım haline getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin çalışan itfaiye personelimiz başta olmak üzere bütün İtfaiye çalışanlarının İtfaiye Haftası’nı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.