444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İLK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

09 Nisan 2019
İLK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından Belediye Meclisi, Belediye Başkanımız Fatih Üçok Başkanlığında ilk toplantısını yaptı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok Başkanlığında yeni meclis üyeleri ile ilk meclis toplantısı Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirildi. Belediye Başkanımız Fatih Üçok Başkanlığında toplanan mecliste yeni seçilen meclis üyeleri de eksiksiz şekilde yerlerini aldı.

“Amacımız yaşam kalitesini arttırmak”

Toplantıda açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Tüm meclis üyelerimizi tebrik ediyorum. Hemşehrilerimiz bizlere görev verdi, ortak amacımız tüm Suluova’lı hemşehrilerimize hizmet etmek, hemşehrilerimizin yaşam kalitesini arttırmak. Biz her kesimin fikrine açığız, nezaket ve saygı içerisinde toplantılarımızın gerçekleşeceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

“Hizmet İçin Buradayız”

Konuşmasının devamında Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “ Bizler artık hemşehrilerimize hizmet için yaşıyoruz, daha iyi hizmet sunabilmek için çalışacağız. Bizler görüşü ne olursa olsun hemşehrilerimize hizmet etmek için buradayız, niyetimiz hizmet etmek. Tüm meclis üyesi arkadaşlarımızı tebrik ediyor, meclis toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Komisyon üyeleri seçildi

Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un konuşmasının ardından meclis kâtipleri, meclis başkan vekilleri ile encümen üyeleri seçilerek İmar ve Bayındırlık Komisyonu, Plan ve Bütçe Komisyon üyeleri belirlendi. Yapılan müzakere ve gizli oylama neticesinde Başkan vekilleri Meclis 1. Başkan Vekili: İzzet Balcı, Meclis 2. Başkan Vekili: Mehmet Ateş olarak belirlendi. Gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.