444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İLÇEMİZDE KARNE COŞKUSU

09 Haziran 2017
İLÇEMİZDE KARNE COŞKUSU

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 2016-2017 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle birlikte Murat Deniz İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katılarak öğrencilerinin heyecanlarına ortak oldu.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Murat Deniz İlkokulunda karne dağıtım törenine katılarak öğrencilerin heyecanına ortak oldu. Törene Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yanı sıra İlçe Kaymakamımız Vural Karagül, Garnizon Komutanı Cenk Alper Göksu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, İlçe Emniyet Müdürü Murat Oflaz, İlçe Müftüsü Hüseyin Okuş ve çok sayıda veli katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan Karne Dağıtım töreni öğrencilerin hazırladığı şiirler ve anaokulu öğrencilerinin düzenlediği gösteriyle devam etti. Tören; Belediye Başkanımız Fatih Üçok ve beraberindeki protokolün öğrencilere hediye ve karnelerini dağıtmasıyla son buldu.

Öğrencilere karnelerini vererek ödüllendiren Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Çocuklarımızı yarına en iyi şekilde hazırlamak için çalışıyoruz. Eğitim Camiasından gelmiş biri olarak eğitim kurumlarımızın ve öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Ülkemizin en büyük zenginliği, geleceği ve yarınları olan bütün öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, hayırlı tatiller diliyorum’’ dedi.