444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İLÇEMİZDE İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUSU

19 Eylül 2017
İLÇEMİZDE İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUSU

Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı açılışı ve İlköğretim Haftası münasebetiyle Şehit Mustafa Bilgili İlkokulunda düzenlenen törene katıldı.

Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK 2017-2018 eğitim öğretim yılı açılışı ve ilköğretim haftası kutlama törenine katıldı.Şehit Mustafa Bilgili İlkokulu önünde düzenlenen programa; Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yanı sıra İlçe Kaymakamımız Vural Karagül, Garnizon Komutanı Cenk Alper Göksu, Ak Parti İlçe Başkanı Muhammed Biçer, Öğretmenler ve çok sayıda hemşehrimiz katıldı.

Eğitim hepimizin birinci önceliğidir. Bunu da her zaman çocuklarımıza yönelik yaptığımız çalışmalarımızla gösteriyoruz. Çocuklarımızın her açıdan eğitim vererek geleceğe güvenle bakmaları için çalışıyoruz. Yavrularımıza bırakacağımız en güzel miras iyi bir eğitim vermektir. Bu vesile ile büyük fedakârlıklarla ülkemizin her köşesinde görev yapan öğretmenlerimiz başta olmak üzere tüm öğrencilerimizin ve velilerimizin yeni eğitim öğretim yılını kutluyor, başarılar diliyorum.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program öğrencilerin hazırlamış olduğu şiirlerin okunması, Şehidimizin ailesine çiçek ve plaket takdim edilmesi, ilçe protokolümüzün ders zilini çalması ve okulu gezmesiyle sona erdi.