444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İLÇEMİZDE BAYRAM COŞKUSU

25 Haziran 2017
İLÇEMİZDE BAYRAM COŞKUSU

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Ramazan Bayramı dolayısıyla Bir Eylül Parkı Sosyal Tesislerimizde düzenlenen bayramlaşma programında İlçe Protokolümüz, Meclis Üyelerimiz, Hemşehrilerimiz ve Belediye Personelimiz ile bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Ramazan Bayramı dolayısıyla Bir Eylül Parkı Sosyal Tesislerimizde düzenlenen bayramlaşma programında İlçe Protokolümüz, Meclis Üyelerimiz, Hemşehrilerimiz ve Belediye Personelimiz ile bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok hitaben yaptığı konuşmalarında; “On bir ayın sultanını sultanlığa yakışır bir şekilde ağırladık. Ramazanın manevi iklimi ilçemizde ziyadesiyle yaşandı ve hep birlikte yaşadık. Malumunuz kazasız belasız sevgi ve kardeşlik içerisinde Ramazanı tamamlamış bulunmaktayız. Cenab-ı Allah bizleri nice bayramlara eriştirsin. Ramazanı sizlerle dolu dolu yaşadık. İftarlarda, namazlarda ve teravihlerde buluştuk. Rabbimize hamd olsun hayır işlerinde beraber olduk. Verilen iftarlar Suluova’mızda ziyadesiyle toplumun her kesimini buluşturdu. Suluova’mızda kaymakamlığımız ile birlikte 3000 kişilik Gönlümüz Bir, Soframız Bir iftarını beraberce gerçekleştirdik. Ramazan ayının 15’nde her yıl olduğu gibi yetim ve öksüzlerle iftar yaptık. Çalışma arkadaşlarımızla ve tüm Suluova’yla iftar yaptık. İftarda buluşamadıysak Teravih’de buluştuk. Teravih buluşmaları adı altında her gün farklı bir camimizi gezdik, cemaatimiz ile birlikte çay simit eşliğinde hasbihal ederek muhabbeti çoğaltıp sevgiyi büyüttük. İhtiyaç sahiplerimize ulaşarak günlük 500 kişiye sıcak yemek verdik. Gelip alamayan ailelerimizin evlerine götürdük. Yine Suluova Belediyesi olarak 500 ailemize gıda paketi dağıttık. İhtiyaç sahibi çocuklarımıza bayramlık alarak onların sevincine ortak olduk. Hülasa Suluova’mızda ramazan, ramazan tadında oldu. İnşallah Bayram’da bayram tadında devam edecek. Büyükler ziyaret edilecek, kırgınlıklar, dargınlıklar bertaraf edilecek. Cenab-ı Allah tuttuğumuz oruçlarımızı, ibadetlerimizi kabul etsin. Bu vesile ile tüm Suluova’lı hemşehrilerimin ve İslam Âleminin Ramazan bayramını kutluyor, birlikte nice bayramlara ve ramazanlara erişebilmeyi diliyorum.” Dedi.

Hemşehrilerimizle bayramlaşan İlçe Kaymakamımız Vural Karagül ise konuşmalarında; “ ilçe halkımızın ve tüm İslam aleminin ramazan bayramını kutluyor, bayramların barış, huzur ve kardeşliğe vesile olmasını diliyorum.” Dedi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok yapılan bayramlaşmaların ardından İlçe protokolü ile birlikte Suluova Jandarma komutanlığı ile Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek güvenlik güçlerimizin bayramlarını kutlanıp ilçemizin huzur ve güvenini sağlama adına yürüttükleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederek bayram sevinç ve mutluluklarına ortak oldular.

Daha sonra ise Suluova Hacı Muammer Koca Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezinde misafir edilen yaşlılarımız Başkanımız Fatih Üçok ve İlçe Protokolü eşliğinde ziyaret edilerek bayramları kutlandı.

Başkanımız Fatih Üçok ve Protokol üyelerimizin son olarak Şeker Mahallesinde ikamet eden Şehit Erkan Ayas’ın ailesine Bayram ziyaretinde bulunarak her bayram günü tazelenen acılarına ortak olup, bayramlarını tebrik ettiler.