444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İKMAL İNŞAATI YÜKSELİYOR

İKMAL İNŞAATI YÜKSELİYOR

İlçemizin dört bir tarafında devam eden proje inşaatları ile Suluova’mızı dev bir şantiye alanına döndüren Belediyemiz, devam eden yatırımlarımızdan olan Makine İkmal, Bakım ve Onarım Kampüsümüzün 2. Katı için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Büyüyen makine parkının ihtiyaca cevap veremez durumda olması nedeniyle Belediyemizin, asfalt tesislerinin yanında başlattığımız Makine İkmal, Bakım ve Onarım Kampüsümüzde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Şuan ekiplerimiz Tamirhane ve Depo kısımlarının 2. Kat Tablası için titiz bir çalışma gerçekleştiriyor. Tabla çalışmalarının tamamlanması dâhilinde inşallah kısa zaman içerisinde duvar örme sonrasında ise çelik çatı için düğmeye basacağız. Titiz çalışmalarından dolayı personel arkadaşlarıma teşekkür ediyor,  Makine İkmal, Bakım ve Onarım Kampüsümüzün ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Son teknolojinin kullanıldığı ulaşım ve stratejik olarak uygun alanda yapımına başlanan makine ikmal kampüsü tamamlandığında tüm araç ve iş makinalarının bakım ve onarımı için Bakım Atölyesi, Depo, İdare binası, Trafik Atölyesi, Akaryakıt Atölyesi yer alacak.