444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HÜRRİYET MAHALLESİNDE KAVŞAK ÇALIŞMASI

03 Temmuz 2019
HÜRRİYET MAHALLESİNDE KAVŞAK ÇALIŞMASI

Belediyemiz, trafik akışını daha rahat sağlamak ve olası bir tehlikenin önüne geçmek için Hürriyet Mahallesi Altınbaşak Sokakta başlattığı kavşak ve kaldırım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Hemşerilerimizin can güvenliğini büyük önem veren Belediyemiz, trafik akışını daha rahat sağlamak ve olası bir tehlikenin önüne geçmek için Hürriyet Mahallesi Altınbaşak Sokakta başlattığı kavşak ve kaldırım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.


Şehir içi trafik akışını daha rahat hale getirecek çalışmalara devam ettiklerini ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Suluova’mızı daha huzurlu ve modern hale getirecek çalışmalara tüm hızıyla devam ediyor, ilçemizin dört bir tarafında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Suluova Belediyesi olarak hemşehrilerimizin can güvenliğine büyük önem veriyor, şehir içi ulaşım ve yol çalışmalarınatüm hızıyla devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Şehit Ercan Kurt Ortaokulu önünde geleceğimizin teminatı çocuklarımızı düşünerek başlattığımız kavşak ve kaldırım çalışmalarında sona geldik. Hemşehrilerimizin rahatı ve güvenliği için geliştirdiğimiz projelere devam edeceğiz” dedi.