444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HİZMETE GÜN SAYIYOR

HİZMETE GÜN SAYIYOR

Belediyemiz ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı işbirliğinde nisan ayında temeli atılan Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi hizmet için gün sayıyor.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha güvenli ve temiz ortamlarda büyümesi ve kendilerini geliştirebilmesi için Belediye Başkanımız Fatih Üçok tarafından ilçemize kazandırılan Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu hizmet için gün saymaya başladı.

Büyük ölçüde yapımı tamamlanan ve hizmet vermeye başlayacak olan Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksinde devam eden son çalışmaları yerinde takip eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, bu yatırımın özellikle gençler için son derece önemli olduğunu vurguladı. Önümüzdeki günlerde hizmet vermeye başlayacağını belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok, çevre düzenlemesi çalışmalarının da sürdüğünü dile getirdi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok açıklamalarının devamında ise “ İlçemizin yıllardır özlemini çektiği Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu hizmet için gün sayıyor. Saha betonu ve bahçe düzenlemesini de bitirmek üzere olduğumuz bu alanı bir spor kompleksine dönüştürüyoruz. Bu alanda yüzme havuzu dışında basketbol sahası ve tenis kortu inşaa ediyoruz. İnşallah en kısa zamanda yüzüyoruz.” Dedi.