444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HİZMET BİNASI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

HİZMET BİNASI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Belediye Hizmet Binasının inşa edileceği alandaki çevre düzenlemesi ve temizlik çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışan personelle bir süre sohbet etti.

İlçemizin değişimine olumlu katkı sağlayacak olan Belediye Hizmet Binasının inşa edileceği alandaki çalışmaları yerinde inceleyen Başkanımız Fatih Üçok;” Göreve geldiğimizde Belediyemize yeni bir hizmet binası yapmak ilk hedeflerimizden birisi demiştik. Modern görüntüsü ve teknolojik altyapısıyla ilçemize yakışan, hep birlikte daha güzel hizmetler yapacağımız bir bina inşa edeceğiz. Geçtiğimiz günlerde yüklenici firma ile imzalarını atıp yapımına start verdik. Şuan ekiplerimiz hizmet binamızın kurulacağı mevcut binamızın karşısındaki alanda çevre düzenlemesi ve temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyor. Çalışma arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum.” Dedi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a incelemelerinde Başkan Yardımcılarımız Adem Cılız, Mahmut Aslan ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Emre Gücek eşlik etti.