444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HİZMET BİNAMIZ HIZLA YÜKSELİYOR

HİZMET BİNAMIZ HIZLA YÜKSELİYOR

Hemşehrilerimize daha rahat ve kaliteli hizmet vermek amacıyla Yeni Belediye Hizmet Binamızın çalışmaları hızla devam ediyor.

Belediye Hizmet Binamız 1055 m² alan üzerine kurulu bir bodrum, üç normal kat ve bir çatı katı olmak üzere içerisinde yönetim, meclis, nikâh, otopark, sığınak ve personel kafeteryası ile toplamda 4.700 m² alana sahip olacak.

Bodrum katının tabliye beton çalışmasını iki aşamada gerçekleştiren yüklenici firma 27.04.2016 tarihi itibariyle de bodrum katının tabliye betonu atma işlemini titizlikle tamamladı.

“Bizler Hemşehrilerimize Hizmetkârız” diyerek İlçemiz genelinde devam eden tüm çalışmaların büyük bir titizlikle yapıldığını ifade eden Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, “ Yeni Belediye Hizmet Binamızın iki aşamada gerçekleşen bodrum katının tabliye betonu çalışması tamamladı ve inşaatı hızla yükseliyor. İlçemiz adına daha birçok güzel projelerimiz var. Bunları teker teker hayata geçireceğiz. Bizler her zaman hemşerilerimizin taleplerine kulak verdik. Oturduk, birlikte istişare ettik. Eksikleri tespit edip, bunları teker teker giderdik. Hep birlikte güzel ilçemizi geleceğe taşıyacağız. Her zaman söylediğim sözü tekrar etmek istiyorum. Bizler hemşerilerimize hizmetkârız. Onlardan dua bekliyoruz.”dedi.