444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

GELECEĞİMİZ OLAN GENÇLERİMİZ İÇİN

12 Mart 2020
GELECEĞİMİZ OLAN GENÇLERİMİZ İÇİN

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile imzalanan protokol kapsamında Ertuğrul Gazi parkımızın yanında yapımına başlanan Basketbol Sahasının çalışmalarını yerinde inceledi.

Belediye Başkanı Fatih Üçok geçtiğimiz aylarda ilçemize 8 spor tesisinin yapımı için Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile protokol imzalamıştı. İmzalanan protokol kapsamında 1 adet Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, 2 adet Halı Saha ile 5 adet Basketbol Sahası olmak üzere 8 tesisin ilçemize kazandırılmasının ardından çalışmalar hız kazandı. 8 tesisten ikincisi olan ve Ertuğrul Gazi parkımızın yanına yapılması planlanan Basketbol Sahasının temeli için çalışmalar başladı.

Söz verdiğimiz hizmet ve projelerimizi bir bir hemşehrilerimizin kullanımına sunmayı Allah bize nasip ettiği için şükrediyorum diyerek mutluluğunu paylaşan Belediye Başkanı Fatih Üçok;”Çocukların geleceğe hazırlanmasında ve sağlıklı bir nesil yetiştirmede spor alanlarının çok önemli. Geleceğimizin teminatı güzel yavrularımız burada arkadaşlarını ve dostluklarını pekiştirirken kötü alışkanlıklardan uzaklaşacak ve enerjilerini buralarda atarak geleceğe hazırlanacaklar. Çocuklarımıza yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırım anlayışıyla Ertuğrul Gazi parkımızın yanına yapılmasını planladığımız Basketbol Sahasının çalışmalarını yerinde inceleyerek, Hayırlı Olmasını diliyorum’’ dedi.