444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HER ZAMAN YANLARINDA OLACAĞIZ

30 Nisan 2020
HER ZAMAN YANLARINDA OLACAĞIZ

Belediyemiz, hoşgörü ve yardımlaşmanın en yüksek seviyeye ulaştığı Ramazan ayında tespit edilen dar gelirli 500 ailemize temel gıda maddelerinden oluşan yardım paketlerini dağıttı.

“İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ UNUTMUYORUZ”

Birlik ve beraberliğin en çok hissedildiği mübarek Ramazan ayında daha mutlu iftar sofralarının kurulması için her sene olduğu gibi bu sene de bir çalışma başlattıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, ” Mübarek Ramazan ayında geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Suluova Belediyesi olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gıda yardımında bulunuyoruz. Suluova’mızda dar gelirli hemşehrilerimizden gelen talepler ve tespitleri sonrasında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze bağlı personellerimiz ile yardım paketlerini ailelerimize ulaştırıyoruz. Ramazan ayı, yardım ve paylaşma ayıdır. Rahmet ve bereket ayında ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizin ihtiyacına merhem olmaya ve yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) ‘Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir’ düsturu ile her yıl ramazan ayının ilk günlerinde dağıttığımız ve her geçen yıl sayısını arttırdığımız ramazan paketlerimizi bu yılda ihtiyacı olan ailelere kavuşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “ Ailelerimizin duaları yapılan hizmetlerin güzelliğidir. Amacımız her evde iftar vakti sıcak bir çorbanın olmasıdır. Dağıtımların ilk günlerde gerçekleşmesi ve dağıtımlarda ihtiyaç sahibi ailelerden alınan dualar, yapılan hizmetin güzelliğini bir kez daha ortaya çıkarmış oldu. Ramazan ayının başta Suluova’mıza, ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar, barış ve bereket getirmesini temenni ediyorum’’. Şeklinde konuştu.