444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HER ZAMAN HALKIN YANINDA HALK İLE İÇ İÇE

15 Nisan 2018
HER ZAMAN HALKIN YANINDA HALK İLE İÇ İÇE

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Kapalı Pazar Yeri ile çevresindeki esnafları gezerek hem halkı ve esnafı selamladı hem de yapılan hizmetleri anlattı.

Göreve başladığı günden bugüne neredeyse haftanın 7 günü hep halkın içerisinde olmaya özen gösteren Başkanımız Fatih Üçok, belediye hizmetlerinin yanı sıra esnaf ve vatandaşla da her zaman bir araya gelerek hemhal olmaya devam ediyor.

İnsan odaklı hizmet anlayışını ortaya koyarak şehrin çehresini değiştiren Belediye Başkanı Fatih Üçok esnaf ve vatandaşla her fırsatta bir araya gelerek sorun ve istekleri dinliyor. Her geçen gün gelişen ve modern bir şehir olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Suluova için ziyaret ettiği vatandaşlar Belediye Başkanı Fatih Üçok’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Başkanımız açıklamasında “Göreve başladığım günden beri her fırsatta vatandaşlarla bir aradayım. İnsanların belediyeye gelmesini beklemeden her fırsatta ziyaret ediyor istek ve taleplerini dinliyorum. Bu şekilde her mahalleye vatandaşların talepleri doğrultusunda hizmet götürüyoruz. Verdiğimiz her hizmet ve hayata geçirdiğimiz her proje halkın talep ettiği ve ihtiyaç duyduğu çalışmalardır. Bu doğrultuda yaptığımız her iş, kalıcı ve uzun ömürlü, güzel hizmetleri meydana çıkarmış olup bu hizmetler her zaman vatandaşımızı memnun etmiştir. Bizde bu memnuniyetle mutlu oluyor aynı azim ve kararlılıkla tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.