444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HEMŞEHRİLERİMİZ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

30 Mayıs 2019
HEMŞEHRİLERİMİZ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Belediyemiz tarafından geleneksel olarak düzenlenen büyük halk iftarımız hemşehrilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Belediyemiz tarafından geleneksel olarak düzenlenen büyük halk iftarı 15 Temmuz Demokrasi Meydanımızda hemşehrilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Hemşehrilerimizin yoğun bir katılım gösterdiği iftar programımıza Belediye Başkanımız Fatih Üçok’ un yanı sıra İlçe Kaymakamımız Erdoğan Kanyılmaz, Ak Parti İlçe Başkanı Muhammed Biçer ve Teşkilat Üyeleri, İl genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Stk Üyeleri ve çok sayıda Suluova’lı hemşehrimiz katıldı.

Katılımcıları Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri birlikte karşıladı. Daha sonra protokolün yerini alması sonrasında iftar etkinliği başladı. Ramazan topunun atılması ve ezanın okunmasının ile binlerce hemşehrimiz dualar eşliğinde orucunu açtı.

Mübarek Ramazan ayında birlik beraberlik adına düzenlediğimiz iftar soframıza hepiniz hoş geldiniz diyerek yaptığı teşekkür konuşmasında Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Belediyemizce geleneksel hale getirdiğimiz halk iftarını bu yıl da gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Ramazanın feyzinden, bereketinden istifade ettiğimiz bu günlerde Cenabı Allah ülkemize ve tüm İslam ülkelerine huzur ve bereket versin. Bu vesile ile yakından ve uzaktan teşrif eden herkese teşekkür teşekkür ediyor, yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı şimdiden kutluyorum.” Dedi.

Gerçekleştirilen iftar programının Suluova’ya ve Ramazan Ayına yakışır bir iftar olduğunu vurgulayan İlçe Kaymakamımız Erdoğan Kanyılmaz “Bu iftar sofrasında hemşehrilerimle bizleri bir araya getiren Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyor, yaklaşan Kadir Gecenizi ve Bayramınızı tebrik ediyorum.” Dedi.

Program İl ve İlçe Protokolümüzün toplu hatıra fotoğrafı çektirmesi ile son buldu.