444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

“HEMŞEHRİLERİMİN HİZMETKARI OLMAK EN BÜYÜK MUTLULUĞUM”

04 Nisan 2017
“HEMŞEHRİLERİMİN HİZMETKARI OLMAK EN BÜYÜK MUTLULUĞUM”

Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, göreve geldiği günden bu yana Suluovalı hemşehrileriyle kucaklaşmaya, onların taleplerini dinleyip çözüm üretmeye ve yepyeni projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.

Belediye başkanı seçildiği günden bugüne yediden yetmişe tüm Suluovalılarla bir araya gelen, esnafları, okulları, sivil toplum kuruluşlarını, dernekleri, camileri ziyaret eden taleplerini not alan ve yeni projeleri hakkında bilgiler veren Başkanımız Fatih ÜÇOK, “Çok çalışarak, çok üreterek hizmete sonuna kadar devam edeceğiz. Tek arzumuz var. O da hemşehrilerimin daha konforlu, daha kaliteli, daha huzurlu ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesi” dedi.

2016 Yılı içerisinde Kent Meydanı ve Cami Projesi kapsamında hizmete giren Mostar Parkını ve Kent Meydanı Yürüyüş yolunu ziyaret ederek hemşehrileriyle bir araya gelen Başkanımız Fatih ÜÇOK, ” Mostar Parkımızı ziyaret ederek burada piknik yapan Şeker İlkokulu öğrencileri, velileri, öğretmen ve hemşehrilerimizle kucaklaştık. Biz her daim Suluovalı hemşehrilerimizle iç içe olmak durumundayız ve Suluova’nın hizmetkarı olmak benim en büyük mutluluğum.” şeklinde konuştu.