444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HEM HİZMET HEM DESTEK

09 Şubat 2017
HEM HİZMET HEM DESTEK

Belediyemiz, yol, kaldırım, imar ve şehirleşme gibi fiziki çalışmalarla modern bir kent olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, sosyal hayata da katkılar sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Belediyemiz, Merkez ve Köy Camilerine oturma bankı dağıtımı için çalışma başlattı.

İbadethanelerimizin fiziki ortamlarının iyileştirilmesi ve ihtiyaçlarına cevap verilmesi için Belediyemiz, İlçemizin Merkez ve Köy Camilerinde oturma bank dağıtımı için çalışma başlattı. Cami bahçelerine götürdükleri bankları cami görevlilerine ve muhtarlara teslim eden ekiplerimiz, kullanım şekillerine göre Cami bahçelerine özenle dizdi.

Cami bahçelerinde oturma alanlarına ihtiyaç olduğunu tespit ederek oturma banklarının dağıtımı için çalışma başlattıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Hemşehrilerimizin namaz öncesi ve sonrası rahatça oturmaları, sohbet edip, dinlenmeleri için İlçe Merkezi ve Köylerimizdeki Camilere ürettiğimiz oturma banklarını yerleştirdik.Değerlerimizin başında gelen Camilerimiz için hizmetlerimiz tüm hızıyla devam edecek.” Dedi.

Yapılan hizmetten dolayı memnuniyetlerini dile getiren Hemşehrilerimiz Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a teşekkür etti.