444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HEM BİRLİKTE NİCE BAYRAMLARA

15 Haziran 2018
HEM BİRLİKTE NİCE BAYRAMLARA

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Ramazan Bayramı dolayısıyla belediye personeli, meclis üyeleri ve Suluovalı hemşehrilerimiz ile bayramlaştı.

Bir Eylül Parkı’nda düzenlenen Bayramlaşma programına Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları İzzet Balcı, Âdem Cılız, Mahmut Aslan, Belediye Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri, Belediye Personeli ve  Suluovalı hemşehrilerimiz katıldı. Çalışma arkadaşlarıyla tek tek bayramlaşan Başkanımız, sağlıklı, huzurlu ve barış dolu bir bayram dileklerinde bulundu.

Cenab-ı Allah sizlerle birlikte nice bayramlara kavuşturarak birlikte ilçemize hizmet etmeyi nasip eylesin diyerek konuşmalarına başlayan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “ Hepimiz için bu topraklara hizmet etmek bir onurdur. Belediye ailesi olarak Suluova’yı değiştiriyor ve dönüştürüyoruz. Sizlerin gayretleri ile ilçemizde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla Suluova’lı hemşehrilemizin takdirini kazanıyoruz. Tek hedefimiz yaşanabilir bir Suluova inşa etmek. Sizlere katılımlarınız için teşekkür ediyor, ailenizle sevdiklerinizle mutlu ve huzur içerisinde nice bayramlar geçirmenizi diliyorum.” dedi.