444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HEDEFİMİZ ‘DOĞRU ALIŞKANLIK’

17 Ocak 2018
HEDEFİMİZ ‘DOĞRU ALIŞKANLIK’

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, ‘Gelecek Elimizde’ projesi kapsamında Mehmet Bilgili ve Şehit Osman Şeker İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilere dergilerini dağıttı.

Gerçekleştirdiği birçok sosyal projeler ile başarılara imza atan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, yarının büyüklerine yönelik “Gelecek Elimizde” projesini başlatarak eğitimin çocukluktan kazanılacağına inandığını belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok; Bu proje ile özellikle çocuk ve gençlere yöneldik. Gençler yetişirken doğru alışkanlıklar kazanmaları bizim için son derece önemlidir. Doğru alışkanlıklar kazanan bir nesil devletin, kamunun da malına sahip çıkar, şahsi malına da sahip çıkar. İsrafa da yol açmaz. Çocuklarımız bu dergi ile birlikte sözden çok, resim ile bir alışkanlık ve bir davranış kazanacaklar. Derginin içerisinde aynı zamanda bulmacalar, matematik problemleri, boyamalar var. Eğlenceli bir dergi çalışması oldu. Amacımıza hizmet edeceğine inanıyorum. Dedi.

Buluştuğu her okuldaki öğrenciler tarafından yoğun sevgi gösterileriyle karşılaşan Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a, Başkan Yardımcılarımız İzzet Balcı, Mahmut Aslan, Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Emre Gücek eşlik etti.