444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HAYTAP’TAN 2. ZİYARET

12 Eylül 2018
HAYTAP’TAN 2. ZİYARET

Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) Genel Başkan Yardımcısı Haydar Özkan ve beraberindeki yetkililer Belediye Başkanımız Fatih Üçok’u makamında ziyaret etti.  Yetkililer ziyaret sonrası Belediyemize ait Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimizde incelemelerde bulundu.

Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP), Genel Başkan Yardımcısı Haydar Özkan, Karadeniz Hayvan Hakları Federasyon Kurucular Kurulu Başkanı Nihal Erkoç, Amasya Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Kemal Kartal ve beraberindeki yetkililer Belediye Başkanımız Fatih Üçok’u makamında ziyaret etti. Ziyaret sonrası Hizmet kalitesini ve standartlara yansıyan unsurların kontrolünü yapmak için Belediyemize ait Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezini geçen yetkililer, operasyon öncesi ve sonrası bölümler olan postoperatif ve preoperatif kafeslerin olduğu bölümler, Ameliyathane, yavrulu annelerin uzun süreli kaldığı bahçe bölümü, Karantina, Depo, Personele ait idari bölümleri inceledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Fatih Üçok, ziyaretleri için misafirlerine teşekkür etti.