444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HAVUZ ŞEKİLLENİYOR

HAVUZ ŞEKİLLENİYOR

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha güvenli ve temiz ortamlarda büyümesi ve kendilerini geliştirebilmesi için Belediye Başkanımız Fatih Üçok tarafından ilçemize kazandırılan Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu şekillenmeye başladı.

Suluova’mızın kalıcı eserlerine bir yenisini daha ekleyen Belediye Başkanımız Fatih Üçok, harç butonuna basarak Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun temelini geçimiz günlerde atmıştı. Temel sonrası çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda ekiplerimiz, demir bağlama, kalıp ve idari bina kısmında perde çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

İlçemize bir spor kompleksini daha kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok “Suluova’mızın değeri her geçen gün artıyor. Bu değişim ve gelişime katkı sağlayacak olan Suluova’mızın önemli bir eksiğini daha giderme açısından büyük önem taşıyan Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuz da şekillenmeye başladı. Çocuklarımızın bu tesiste sporla ilgilenecek olmaları, bizleri geleceğin şampiyonlarının buradan çıkacağı hususunda umutlandırıyor. İlçemizin gençliğini, geleceğini, sosyal hayatını, ekonomisini ideal konuma getirmek amacıyla gece gündüz çalışmalarımıza devam edeceğiz.” Dedi.