444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HASTANEYE ÇOCUK OYUN BAHÇESİ

06 Haziran 2022
HASTANEYE ÇOCUK OYUN BAHÇESİ

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Hastaneye gitmeye korkan çocuklar için anlamlı bir projeyi hayata geçirdi. Devlet Hastanesinin içerisine kurulan oyun parkıyla hastaneye tedavi için gelen çocukların yüzü gülüyor.

Hastanenin çocuk polikliniğinin karşısına kurulan oyun alanı sayesinde hastaneye gelen çocuklar bir yandan tedavi olurken diğer yandan ise gönüllerince eğleniyorlar. 

Suluova Belediyesi olarak çocuklar için yapılan projelerin içinde her zaman yer alacaklarının ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “ Tedavi için hastaneye gelmiş olan çocukların yüzünü güldürebilmek, onları mutlu edebilmek son derece önemli. Bizler de Hasta çocuklarımızın moral ve motivasyonunu yükseltmek ve çocuklarda var olan doktor korkusunu yenmek amacıyla hastanenin içerisindeki alana oyun gruplarından oluşan parkı kurduk. Oyun gruplarıyla çocuklarımız hoşça vakit geçirebilecekler, artık hastaneye gitmekten korkmayacaklar. Hep sağlıklı ve mutlu kalın çocuklar “ dedi.

Hastane yönetimi, aileler ve çocuklar yapılan parktan memnuniyetini dile getirirken, Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a teşekkür etti.