444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

GÜCÜMÜZÜ SİZLERDEN ALIYORUZ

GÜCÜMÜZÜ SİZLERDEN ALIYORUZ

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Belediyemiz bünyesinde çalışan bayan personellerimiz ve Huzurevi sakinleriyle düzenlediğimiz yemekte bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Belediyemiz bünyesinde çalışan bayan personellerimiz ve Huzurevi sakinleri ile Bireylül Cafe & Restoran’da düzenlediğimiz yemekte bir araya geldi. Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a İlçe Kaymakamımız Vural Karagül, Başkan Yardımcımız İzzet Balcı ve Huzurevi Müdürü Talat Keskin eşlik etti.

Kimi zaman vefalı bir eş, kimi zaman fedakâr bir anne, kimi zamanda biz erkeklere destek olan en önemli güç olarak yanımızda duran kadınlarımız yalnızca bu günde değil yılın 365 gününde hayatımızın en müstesna köşesinde yer almaktasınız diyerek konuşmalarına başlayan Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Kadın, toplumun her alanında elinin değdiği her yeri güzelleştiriyor. Belediyede yaptığımız çalışmalarda kadınlarımızın katkısının çok büyük olduğunu görüyoruz. Yaptığımız her başarılı projenin şekillenmesinde sizlerin katkı ve emeği büyüktür. Bugüne kadar bizlere verdiğiniz güç ve destek için hepinize teşekkür ediyorum. Hepinizin bu anlamlı gününü kutluyor, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.” Dedi.

Belediye personellerimiz ve huzurevi sakinleri özel günlerini hatırlayan Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a teşekkür ederek, 8 Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlenen programdan memnuniyetlerini dile getirdiler.

Programın sonunda Belediye Başkanımız Fatih Üçok çalışma arkadaşlarımıza ve huzurevi sakinlerimize tek tek hediyelerini takdim ederek, hatıra fotoğrafları çektirdi.