444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

Belediyemiz, sokak hayvanları rehabilitasyon merkezi ve beslenme noktalarını dezenfekte ederek ilçemizin muhtelif yerlerinde oluşturduğu beslenme noktalarına mama bıraktı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında çalışmalarını titizlikle sürdüreren Belediyemiz, sokak hayvanlarını her zaman olduğu gibi bugünde unutmadı. Belediyemize ait sokak hayvanları rehabilitasyon merkezi ve beslenme noktalarını dezenfekte eden ekiplerimiz ilçemizin muhtelif yerlerinde oluşturduğu beslenme noktalarına mama bırakarak can dostlarımızın düzenli ve sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlıyor.

Tedbiri elden bırakmayarak, hemşehrilerimizin sağlığı için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok; Suluova Belediyesi olarak evde kaldığımız bu günlerde sokaklarda yalnız kalan can dostlarımızı unutmadık. Dostlarımızın su ve mama ihtiyaçlarını her zaman olduğu gibi bugün de hiç aksatmadan tamamlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki Suluova’mızda her can kıymetli, her can özel. Kıymetli hemşehrilerimizin gözü arkada, yüreği sokakta kalmasın. dostlarımız bizlere emanet! “ dedi.