444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

GÖNLÜMÜZ BİR SOFRAMIZ BİR

07 Haziran 2018
GÖNLÜMÜZ BİR SOFRAMIZ BİR

Belediyemiz tarafından geleneksel olarak düzenlenen büyük halk iftarı hemşehrilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Belediyemiz tarafından geleneksel olarak düzenlenen büyük halk iftarı Kapalı Pazar Yeri ve Otoparkımız da Suluova’lı hemşehrilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Hemşehrilerimizin yoğun katılım gösterdiği iftar programımıza Belediye Başkanımız Fatih Üçok’ un yanı sıra İlçe Kaymakamımız Vural Karagül, Taşova Kaymakamı Kudret Kurnaz, Ak Parti Milletvekili Adayımız M. Levent Karahocagil, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, Hamamözü Belediye Başkanı Bahattin Destebaş, Ak Parti İlçe Teşkilat Üyeleri, İl genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Stk Üyeleri ve çok sayıda hemşehrilerimiz katıldı.

Katılımcıları Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri birlikte karşıladı. Daha sonra protokolün yerini alması sonrasında iftar etkinliği başladı. Ramazan topunun atılması ve ezanın okunmasının ile binlerce hemşehrimiz dualar eşliğinde orucunu açtı.

Mübarek Ramazan ayında birlik beraberlik adına düzenlediğimiz iftar soframıza hepiniz hoş geldiniz diyerek yaptığı teşekkür konuşmasında Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Belediyemizce geleneksel hale getirdiğimiz halk iftarını bu yıl da gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Ramazanın feyzinden, bereketinden istifade ettiğimiz bu günlerde Cenabı Allah ülkemize ve tüm İslam ülkelerine huzur ve bereket versin. Bu vesile ile yakından ve uzaktan teşrif eden herkese teşekkür teşekkür ediyor, yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı şimdiden kutluyorum.” Dedi.

Program İl ve İlçe Protokolümüzün toplu hatıra fotoğrafı çektirmesi ile son buldu.