444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

GENÇLERİMİZLE GELECEĞE

GENÇLERİMİZLE GELECEĞE

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Gelecek Elimizde” projesi kapsamında Yunus Emre ve Şehit Mustafa Bilgili İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilere dergi dağıttı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, içerisinde hatalı davranış ile olması gereken davranışların yanı sıra boyamalar, bulmacalar ve eğlenceli hikâyelerin yer aldığı bol görsel destekli dergileri öğrencilerine dağıtarak bilgilendirmelerde bulundu.

Şüphesiz ki Çocuklara ve insana yapılan yatırım gerçek yatırımdır diyen Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Çocuklarımızın gelişimini ve eğitimini önemsiyoruz. Suluova Belediyesi olarak bugüne kadar öğrencilerimizin ve okullarımızın devamlı yanındaydık ve bunan sonrada yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda başlattığımız “Gelecek Elimizde” projesi ile hatalı ve olması gereken davranışları eğlendirerek öğretmeyi amaçlıyoruz.” Dedi.

1.2.3 ve 4 sınıf öğrencilerimize yönelik olarak düzenlenen etkinliğe Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yanı sıra Başkan Yardımcılarımız İzzet Balcı, Mahmut Aslan, Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Emre Gücek, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, Okul Müdürleri ve öğretmenler katıldı.