444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

GENÇLERİMİZ TEKNOFEST’LE BULUŞTU

GENÇLERİMİZ TEKNOFEST’LE BULUŞTU

Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, Samsun’da kapılarını ziyaretçilere açmasının ardından Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 1 Eylül Kültür ve Sanat Festivali etkinliklerinin 3. gününde 250 gencimizi düzenlediği bir organizasyon ile Teknofest’te götürdü.

8 Yıllık görev süresi boyunca sayısız alt ve üst yapı hizmetlerinin yanı sıra 30 yakın proje ve yatırımı ilçemizin gelişmesi, kalkınması ve şehirleşmesi adına bölgemize kazandırıp halkımızın hizmetine sunan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Samsun’da düzenlenmekte olan Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Teknofest’ine “yarınlarımızın teminatı” dediği Suluovalı 250 gencimizi de götürerek dünya da ve ülkemizde gelişen teknolojilerden de haberdar olmalarına, ufuklarının gelişmesine ve daha donanımlı hayata hazırlanmalarına katkı sundu.

GENÇLERİMİZE İNANCIMIZ TAM

Suluovalı gençlerle Teknofest Karadeniz’e katılarak gelişen yeni teknolojileri yakından görme fırsatı bulduklarını belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “İstedik ki gençlerimiz gelişen teknolojiyi, ülkemizin yerli ve milli teknoloji hamlesini yakından görsün, hatta buradan feyz alarak katkı sunsun. Bu düşünceyle 250 gencimizi Teknofest’te götürdük. Bu organizasyonun ilçemiz gençlerinin ufkunu genişleteceğine, gençlerimizin yarın bu platformlarda ülkemiz adına yeni teknolojiler geliştirip sunumlar yapacağınıza inancımız tamdır.” dedi.

FESTİVAL COŞKUSU DEVAM EDİYOR

15 Temmuz Demokrasi Meydanımızda düzenlenen 1 Eylül Kültür ve Sanat Festivali etkinliklerinin 3. günü akşamına ise Murat Türk damga vurdu. Programda eğlenceye doyan hemşehrilerimiz oyun havalarıyla, şarkı ve türkülerle doyasıya eğlendi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok hemşehrilerimizin coşkusuna ortak olarak onlarla birlikte halay çekti.