444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

GELENEKSEL PERSONEL BAYRAMLAŞMASI

05 Haziran 2019
GELENEKSEL PERSONEL BAYRAMLAŞMASI

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Ramazan Bayramı dolayısıyla Bir Eylül Parkı Sosyal Tesislerimizde düzenlenen bayramlaşma programında Meclis Üyelerimiz ve Belediyemizin tüm birimlerinde görev alan çalışma arkadaşlarımız ile bayramlaştı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Ramazan Bayramı dolayısıyla Bir Eylül Parkı’nda düzenlenen bayramlaşma programında Meclis Üyelerimiz ve Belediyemizin tüm birimlerinde görev alan çalışma arkadaşlarımız ile bayramlaştı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok hitaben yaptığı konuşmalarında; “On bir ayın sultanını sultanlığa yakışır bir şekilde ağırladık. Ramazanın manevi iklimi ilçemizde ziyadesiyle yaşandı ve hep birlikte yaşadık. Malumunuz kazasız belasız sevgi ve kardeşlik içerisinde Ramazanı tamamlamış bulunmaktayız. Cenab-ı Allah bizleri nice bayramlara eriştirsin. Cenab-ı Allah tuttuğumuz oruçlarımızı, ibadetlerimizi kabul etsin. Bu vesile ile tüm Suluova’lı hemşehrilerimin ve İslam Âleminin Ramazan bayramını kutluyor, birlikte nice bayramlara ve ramazanlara erişebilmeyi diliyorum.” Dedi.