444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

GELENEKSEL 3. GENÇLİK ŞÖLENİ

19 Mayıs 2017
GELENEKSEL 3. GENÇLİK ŞÖLENİ

Belediye Başkanlığımız tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen ‘Geleneksel 3. Gençlik Şölenimiz’ coşkuyla kutlandı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bu yıl 3.sü düzenlenen gençlik şöleninde gençler müzikler eşliğinde halaylar çekip oyunlar oynadılar.

Yedikırımızın her yerinde gençlerimizi, yavrularımızı ve çocuklarımızı aileleri ile birlikte ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok: ”Gençlerimizi desteklemek amacıyla başlattığımız ve geleneksel hale getirmek için sözünü verdiğimiz Gençlik Şölenimizin bu yıl 3.sünü düzenledik.”dedi.

Tüm gençlere ve çocuklara başarılı ve mutlu yarınlar dileyen Başkanımız Fatih Üçok;”Resmi bayram kutlamaların ardından gençlerimizin ve çocuklarımızın eğlenmesi amacıyla önceki yıl başlattığımız şölenimizin 3.sünü gerçekleştiriyoruz. Gençlerimiz bizim için çok önemli. Onların akademik, sosyal, kültürel ve sportif başarıları bizler için önemli bir değer ifade ediyor. Gençlerimize sahip çıkmaya ve onların yalnız olmadığını göstermek için çalışıyoruz. Yarınımızın büyükleri gençlerimizi iyi yetiştirtmek için elimizden gelen gayreti sonuna kadar gösteriyoruz. Hazırladığımız bir birinden güzel etkinliklerle gençlerimizin güzel dakikalar geçirmesini diliyorum.”dedi.

İlçe Kaymakamı Dr. Vural KARAGÜL ise konuşmasında çocuk ve gençlerin bayramını kutlayarak; “Bu güzel organizasyon için belediyemize teşekkür ederiz. Gençlerimizi ve çocuklarımızı mutlu görmek bizleri de memnun ediyor.” dedi.

Çorum Hitit Müzik Grup Organizasyonun hazırladığı Palyaço ve Hacivat-Karagöz oyunlarının yanı sıra şişme oyun parkında doyasıya eğlenen çocuklar ve gençlere Belediyemiz tarafından balon, topaç ve top hediye edildi.

Büyük ilgi ve alaka gören Geleneksel 3. Gençlik Şölenimize Belediye Başkanı Fatih Üçok’un yanı sıra İlçe Kaymakamı Vural Karagül, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Cenk Alper Göksu, Emniyet Müdürü Murat Oflaz, ilçe protokolümüz, kurum ve kuruluş temsilcileri, Gençlerimiz ve çok sayıda hemşehrimiz katıldı.