444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

GELECEK GENÇLERİMİZİN

10 Ocak 2018
GELECEK GENÇLERİMİZİN

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Gelecek Elimizde” projesi kapsamında Cevizdibi ve Çeltek Madeni İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilere dergi dağıttı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, içerisinde hatalı davranış ile olması gereken davranışların yanı sıra boyamalar, bulmacalar ve eğlenceli hikâyelerin yer aldığı bol görsel destekli dergileri öğrencilerine dağıtarak bilgilendirmelerde bulundu.

Eğitime ve çocuklara yönelik gerçekleştirilen tüm çalışmaların önemli olduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Çocuklarımızın gelişimini ve eğitimini önemsiyoruz. Çocuklarımıza “Gelecek Elimizde” projesi ile hatalı ve olması gereken davranışları eğlendirerek öğretmeyi amaçlıyoruz. Şüphesiz ki Çocuklara ve insana yapılan yatırım gerçek yatırımdır. Suluova Belediyesi olarak bugüne kadar öğrencilerimizin ve okullarımızın devamlı yanındaydık ve bunan sonrada yanlarında olmaya devam edeceğiz. Dedi.

2.3. ve 4. sınıf öğrencilerimize yönelik olarak düzenlenen dergi dağıtım etkinliğine Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yanı sıra Başkan Yardımcılarımız İzzet Balcı, Mahmut Aslan, Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Emre Gücek, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, Okul Müdürleri ve Sınıf Öğretmenleri katıldı.