444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

GELECEĞE SÖZÜMÜZ VAR

GELECEĞE SÖZÜMÜZ VAR

Eğitim-Öğretim döneminin başlamasıyla birlikte okul ziyaretleri gerçekleştiren Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un bu seferki durağı 65 Bin Dev Öğrenci Sevgi Anaokulunu oldu.

Belediyemizin eğitime verdiği destek her geçen gün artmaya devam ediyor. Eğitime verdiği destekle hemşehrilerimizin gönlünde taht kuran Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Belediyemiz tarafından çevre düzenlemesi, peyzaj çalışmaları ve oyun parkına kauçuk zemin yapılan 65 Bin Dev Öğrenci Sevgi Anaokulunu ziyaret etti. Ziyaretinde minik öğrencilerimiz ile sıcak sohbet eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, yetkililerden derslerin işleyişi ve çocuklar ile ilgili bilgiler aldı.

Ziyaretinde çocuklara ikramlarda bulunan Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Verdiğimiz sözü de yerine getirerek Anaokulumuzun eksiklerini gidermiş olduk. Sadece burada değil İlçemizdeki bütün okullara destek oluyoruz. Çocuklar bizim geleceğimiz. Biz geleceğe söz verdik. Suluova Belediyesi olarak çocuklarımıza ve eğitime destek olmaya devam edeceğiz.” Dedi.