444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

“GAZİLERİMİZ BAŞ TACIMIZDIR”

19 Eylül 2018
“GAZİLERİMİZ BAŞ TACIMIZDIR”

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 19 Eylül Gaziler Gününde ilçemizde bulunan gazilerimiz ile yemek programında bir araya geldi.

Düzenlenen programa Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yanı sıra Jandarma Komutanı Halit Haşimoğlu, Emniyet Müdürü Murat Oflaz, İlçe Müftüsü Süleyman Çoban, Belediye Başkan Yardımcısı İzzet Balcı ve Gazilerimiz katıldı.

“Milletimizin kalbinde müstesna bir yere sahipsiniz” diyerek sözlerine başlayan Belediye Başkanımız Fatih Üçok gazilerimize hitaben yaptığı konuşmalarında, “Gazilerimiz baş tacımızdır. Kapımız her daim sizlere sonuna kadar açık olacak. Geçmişte olduğu gibi, bugün ve gelecekte de bu topraklarda gözü olan herkes bilmelidir ki; yüce Türk milleti birlik, beraberlik ve kardeşliğinin bozulmasına asla izin vermeyecek, güvenlik güçlerimizin cesareti, fedakârlığı ve görev bilinci, aziz milletimizin de vakur duruşu her zaman galip gelecektir. Bu vesileyle, bugüne kadar bu kutsal mücadeleyi onurlu bir şekilde yapan siz kahraman gazilerimizin Gaziler Gününü kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Yemek programı dualar eşliğinde son buldu.