444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

GAZETECİLER YOL ARKADAŞIMIZ

20 Ocak 2017
GAZETECİLER YOL ARKADAŞIMIZ

Belediye Başkanımız Fatih Üçok 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Bir Eylül Restorant’da düzenlenen programda Amasya, Merzifon ve İlçemizde görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Bir Eylül Restorant’da düzenlenen programda Amasya, Merzifon ve İlçemizde görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi. Bütün basın mensuplarını tek tek tebrik eden Başkanımız Fatih Üçok, 10 Ocak çalışan Gazeteciler günlerini kutladı.

Program sonrası açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Zor şartlarda iletişim görevi yapan, düşünceleri ve yorumları ile toplumu bilgilendiren, demokrasinin güçlenmesine her zaman katkıda bulunan, Dünyanın, ülkemizin, şehirlerin ve İlçemizin sorunlarını gündeme taşıyarak bizlerin çalışmalarına yardımcı olan tüm il ve ilçedeki gazetecilerin “Çalışan Gazeteciler gününü kutlar, zorlu ve meşakkatli görevlerinde başarılar dilerim” dedi.

Basının Demokrasinin olmazsa olmaz ayaklarından biri olduğunu vurgulayan Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen bir meslektir. Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazeteci arkadaşlarımız, ülkemizin olduğu gibi ilimizin, ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır. Gazetecilerin, halkımızı gelişen olaylar hakkında bilgilendirmek için ortaya koydukları emek kutsaldır. Bizler gazetecileri yol arkadaşımız olarak görüyoruz. Suluova Belediyesi olarak her zaman olduğu gibi doğru, ilkeli ve tarafsız habercilik yapan gazetecilerilerimizin yanındayız ve yanlarında olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Program; Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un Gazetecilere günün anısına hediyelerini takdim etmesi ve hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.


[peg-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/api/user/101884131883524813082/albumid/6373848785797812289?alt=rss&kind=photo” ]