444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ERKEKLİĞE İLK ADIMLAR ATILDI

03 Eylül 2023
ERKEKLİĞE İLK ADIMLAR ATILDI

1 Eylül Kültür ve Sanat Festivalimizin 2. Gününde Belediyemizce düzenlediğimiz sünnet şöleninde 56 çocuğumuz erkekliğe ilk adımını attı.

İlçemizin kuruluş yıl dönümü münasebetiyle gerçekleştirdiğimiz geleneksel 1 Eylül Kültür ve Sanat Festivalimiz kapsamında Belediyemizce düzenlediğimiz sünnet şöleninde 56 çocuğumuz erkekliğe ilk adımını attı. Düzenlediğimiz sünnet şölenine İl ve İlçe Protokolümüzün yanı sıra çok sayıda Hemşehrilerimiz katıldı.

15 Temmuz Demokrasi Meydanında düzenlenen sünnet şöleni programına katılan ailelere ve çocuklara teşekkür eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, erkekliğe ilk adımı atan çocukları ve ailelerini tebrik ederek sağlıklı ve mutlu bir ömür dileklerinde bulundu.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, çocuklarımızın sünnet olmalarına katkı sağlayan Suluova Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Şafak Öner Gülpınar, Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Selahattin Tahta, Devlet Hastanesi Müdürü Sinan Yağlıoğlu, İdari ve Mali İşler Müdürü Eren Deniz Dinç, İdari ve Mali İşler Müdür Yrd. Nigar Aydın Çolak, Üroloji Uzmanı Op. Dr. Seyit Erkan Eyüpoğlu, Anastesi Uzmanı Uzman Dr. Yasemin Kılıç’a plaket takdim ederek teşekkür etti.

Daha sonra ise verildi.

Erkekliğe ilk adımı atan çocuklar kadar ailelerinde heyecan ve coşku yaşadığı sünnet şöleni programımız, sünnet olan çocukların üstü açık otobüs ile şehir turu atmaları, tiyatro ile animasyon gösterileri ve Belediye Başkanımız Fatih Üçok ile ilçe protokolümüz tarafından sünnet olan 56 çocuğumuza hediyelerin verilmesiyle son buldu.