444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

EN ÖZEL İFTAR

21 Mayıs 2019
EN ÖZEL İFTAR

Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, Ramazan ayının 15’i olarak ilan edilen Dünya Yetimler Günü ile 10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle Sakatlar Derneği Üyelerine ve İlçemizde yaşayan yetim çocuklarla iftar yemeğinde bir araya geldi.

İlçe Kaymakamımız Erdoğan Kanyılmaz, Ak Parti İlçe Başkanı Muhammed Biçer  yetimler ve ailelerinin katıldığı “Kardeşlik iftarında konuşan Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, “Bugün Allah’ın emaneti olan yetimleri sahiplenme günüdür.” dedi.

Programda masaları tek tek dolaşarak çocuk ve ailelerle sohbet edip, taleplerini dinleyen Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, “Bugün Allah’ın bizlere emaneti olan yetimleri sahiplenme günüdür. Bizde bugün de Suluova’da ki yetimleri anmak, onlara birlikte olmak amacıyla hepsini davet ettik. Böyle bir günü bizlerle paylaştıkları için onlara teşekkür ediyoruz. Bize İslami anlayışımızı yeniden gözden geçirmemizi, onları tekrar hatırlamamızı ve sahiplenmemiz gerektiğini hatırlattıkları için onlara teşekkür ediyoruz. Dünya Yetimler gününün tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok konuşmalarının devamında ise Sakatlar Derneği Suluova Şubemize hitap ederek; “Kıymetli misafirlerimiz mübarek Ramazan ayında, davetimizi kırmayıp iftar yemeğimize katıldığınız için hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Sizlerin, sorunlarına sahip çıkmak, yaşamlarınızı kolaylaştırıcı önlemler almak insanlık görevimiz olduğu gibi toplumsal sorumluluklarımız arasında da yer almaktadır. Allah hepinizden razı olsun.” Dedi.

Konuşmalarının ardından Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK çocuklara voleybol, futbol ve basketbol topu hediye ederek hatıra fotoğrafları çektirdi.