444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

DOĞALGAZ’IN ADRESİ ‘ÇELTEK’

08 Temmuz 2019
DOĞALGAZ’IN ADRESİ ‘ÇELTEK’

İlçemizin en ücra köşelerine kadar hizmet götürmenin gayreti içerisinde çalışmalarını sürdüren Belediyemiz, Doğalgaz hattı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Daha konforlu bir yaşam alanı için Doğalgazın yeni adresi Çeltek Mahallesi.

Alt ve üst yapılarıyla ‘Daha Modern Bir Suluova’ için çalışmalarını titizlikle sürdüren Belediyemiz bir yandan kilit parke, kaldırım, kavşak ve asfalt bakım-onarım  çalışmalarını devam ettirirken diğer taraftan da  Hemşehrilerimize daha konforlu bir yaşam alanı sunmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Doğalgaz hattı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen Belediyemizin yeni adresi Çeltek Mahallesi…

İlçemizin büyük bölümü Doğalgaz’a kavuşurken bu modern ve ekonomik yakıt için yıllardır bekleyen Çeltek Mahallemizde, Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un girişimleri neticesinde Doğalgaz hat döşeme çalışmaları başladı.

Çalışmaları yakından takip ederek yetkililerden bilgiler alan Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “ Bugün Doğalgaz hattı çalışmalarına bir yenisini daha ekledik. İlçemizin her köşesine Doğalgazın ulaşması için yoğun mesai harcıyoruz. Hemşehrilerimize daha konforlu bir yaşam alanı için Doğalgazın yeni adresi Çeltek Mahallesi. Hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.