444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

DERS ZİLİ ÇALDI

21 Eylül 2020
DERS ZİLİ ÇALDI

Belediye Başkanımız Fatih Üçok Murat Deniz İlkokulu’nda gerçekleştirilen 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı açılış programına katılarak öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Sabahın ilk saatlerinde uzun bir tatilin ardından yeniden okullarına kavuşmanın heyecan ve sevincini yaşayan anasınıf ve ilkokul 1. Sınıf öğrencilerimiz okullarına koştu.Daha önce uzaktan eğitimle başlayan 2020-2021 eğitim yılı bugün itibariyle ilçemizdeki okul öncesi ve ilkokul 1. sınıf öğrencilerinin katılımıyla yüz yüze eğitime başladı.

Suluova Murat Deniz İlkokulu’nda yüz yüze eğitim öğretime başlayan okul öncesi ve ilkokul 1. Sınıf öğrencilerini ziyaret eden İlçe Kaymakamımız Abdullah Şen, Belediye Başkanımız Fatih Üçok ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Davu, büyük bir sevinç ve heyecanla okullarına gelen öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un okula dönüşün ilk günü uygulanacağını söyleyerek söz verdiği 40 dakikalık ilk teneffüste ziyaret eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, öğrencilerle sohbet ederek; okul bahçesinde hep birlikte sosyal mesafenin korunduğu deve cüce, yağ satarım bal satarım ve maske, mesafe, temizlik adlı temassız oyunları oynayarak, öğrencilerle eğlenceli zaman geçirdi.

Yeni eğitim ve öğretim dönemi hayırlı olsun

Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “İlk öğretmen, ilk ders, ilk çanta; her şeyin ilki güzel ve heyecan doludur. Murat Deniz İlkokulunda Öğretmen ve velilerimizle sohbet ettik. Çocuklarımızla oyunlar oynadık, heyecanlarını paylaştık. Yüzyüze ve uzaktan başlayan 2020-2021 eğitim-öğretim yılı öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimize hayırlı olsun. En kısa zamanda salgının bitmesini; öğrencilerimizin sağlıkla okullarına, arkadaşlarına, öğretmenlerine kavuşmasını diliyorum.” Dedi.