444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

DEPREMZEDE AİLELERE ZİYARET

<strong>DEPREMZEDE AİLELERE ZİYARET</strong>

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, deprem bölgelerinden ilçemize gelen depremzedeleri ziyaret ederek ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

İlçemiz, Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerin olan ve 10 ilde etkisini gösteren depremden etkilenen vatandaşları misafir ediyor. Belediye Başkanımız Fatih Üçok, deprem bölgelerinden ilçemize gelen depremzedeleri ziyaret ederek ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Depremzede vatandaşların tüm ihtiyaçlarının kendilerine ulaştırıldığını ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok “Deprem bölgelerinden ilçemize gelen depremzede kardeşlerimizi bir an olsun yalnız bırakmıyoruz. Ekiplerimizle, depremzede vatandaşlarımızın ihtiyaç takiplerini yapıyoruz. İlçemize ve şehrimize gelen, bizlerden yardım talep eden kardeşlerimize, vatandaşlarımızın destekleriyle hazırladığımız yardımları ulaştırıyoruz. Devlet millet ele ele bu zorlu günleri hep birlikte atlatacağız.” dedi.

“YARALARI BİRLİKTE SARMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Hayırsever hemşehrilerimize destekleri için teşekkür eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Hayırsever Suluova’lı hemşehrilerimizden topladığımız ev eşyaları ve temel ihtiyaç malzemelerinden oluşan yardım malzemelerini, ilçemize gelen depremzede ailelerimize teslim etmeye devam ediyoruz. Destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Yaraları birlikte sarmaya devam edeceğiz.Hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yaralananlara da acil şifa diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, depremzede aileleri ziyaretlerinde yanında getirdiği hediyeleri çocuklarla vererek onlarla yakından ilgilendi.

Ziyaretleride Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a Ak Parti Amasya İl Başkanımız Ekrem Toto, İlçe Başkanımız Mustafa Şen ve Yönetimi eşlik etti.