444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

DAHA FERAH MEKANLARI OLSUN DİYE

DAHA FERAH MEKANLARI OLSUN DİYE

Belediyemize ait bölgenin en büyük ve en modern Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinde büyütme çalışmaları başladı.

Can dostlarımızın rehabilite edilip alındıkları doğal yaşam ortamlarına geri bırakılacağı zamana kadar çok daha ferah bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla Belediyemiz, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezini büyütme çalışması başlattı.

Belediyemiz, sokak hayvanları için barınma ihtiyacının giderilmesinin yanı sıra tedavileri, ameliyatları, ihtiyaçları ve daha rahat bir ortamda yaşayabilmelerini için Kerimoğlu Köyü mevkiinde yaklaşık 5.000 m2 alanda bölgemizin en büyük ve en modern Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezini kurmuştu. Bugün itibariyle can dostlarımızın rehabilite edilip alındıkları doğal yaşam ortamlarına geri bırakılacağı zamana kadar çok daha ferah bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla 13.000 m2 alanı daha Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezine katarak büyütme çalışması başlattı. Çalışmalar kapsamında ekiplerimiz, çevre duvarının demir bağlama, kalıp ve betonlama çalışmalarını sürdürüyor.

Büyütme çalışmalarının başladığını belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Can dostlarımızın rehabilite edilip alındıkları doğal yaşam ortamlarına geri bırakılacağı zamana kadar çok daha ferah bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla Belediyemiz Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezini büyütme çalışması başlattık” dedi.

Sokak hayvanları için barınma ihtiyacının giderilmesinin yanı sıra tedavileri, ameliyatları, ihtiyaçları ve daha rahat bir ortamda yaşayabilmelerini tenim etmek için 2017 yılında Kerimoğlu Köyü mevkiinde yaklaşık 5.000 m2 alanda bölgemizin en büyük ve en modern Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezini kurarak kullanıma sunduklarını hatırlatan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Bugün itibariyle can dostlarımızın rehabilite edilip alındıkları doğal yaşam ortamlarına geri bırakılacağı zamana kadar çok daha ferah bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla 13.000 m2 alanı daha Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezine katarak büyütme çalışması başlattı. Çalışmalar kapsamında ekiplerimiz, çevre duvarının demir bağlama, kalıp ve betonlama çalışmalarını sürdürüyor.” dedi.